> PRACA > Kraków

Specjalista ds Napraw Blacharsko-Lakierniczych w Kraków, Małopolskie sprżedam

Opis stanowiska: kompleksowa obsługa zleceń blacharsko-lakierniczych , kontakt telefoniczny i bezpośredni z Klientami, zapewnienie sprawnej i celowej komunikacji wewnątrz firmy, administracja biurowa, przygotowywanie i obsługa dokumentacji, sporządzanie kosztorysów. Wymagania: wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne), minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w autoryzowanym serwisie samochodowym), znajomość budowy pojazdów samochodowych, doświadczenie z dziedziny merytorycznej likwidacji szkód, znajomość i umiejętność doboru samochodowych części zamiennych, umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z Klientem, umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta, doskonałe umiejętności organizacyjne, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, stabilność zatrudnienia, szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego, pracę w doświadczonym zespole, pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie).

Detale ogłoszenia: Specjalista ds Napraw Blacharsko-Lakierniczych
Sprzedawca: Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków